HD6473228F10V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HD6473228F10V
  • Описание
    Renesas Electronics HD6473228F10V Connectivity: SCI, UART/USART Core Processor: H8/300 Core Size: 8-Bit Data Converters: - Eeprom Size: - Number Of I /o: 53 Operating Temperature: -20?°C ~ 75?°C Oscillator Type: External Package / Case: 64-QFP Peripherals: - Program Memory Size: 8KB (8K x 8) Program Memory Type: OTP Ram Size: 256 x 8 Series: H8?® H8/325 Speed: 10MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 4.5 V ~ 5.5 V